سیستم پرداخت 100% آنلاین دامنه های IR. با کمترین هزینه راه اندازی شدامکان تائید مالی دامنه های IR. بصورت 100% آنلاین و با کمک سایت پارسی نیک فراهم شد.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران، از روابط عمومی شرکت فن آوری اطلاعات کیانا، در این سیستم منحصر بفرد از موتوری استفاده شده که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و بصورت آنلاین با سرور NIC.IR ارتباط برقرار کرده و دامنه مورد نظر مشتری (نماینده) بصورت آنلاین پرداخت (تائید مالی) می گردد.
بنابراین گزارش یکی از مشکلات اصلی سایت NIC.IR عدم ارائه توابع (API) آماده جهت استفاده از آنها در سایتهای فعال در زمینه خدمات اینترنتی می باشد. همچنین این سایت با توجه به چند مرحله ای کردن ثبت دامنه های IR. باعث بوجود آمدن مشکلاتی جهت ثبت و راه اندازی سریع اینگونه دامنه ها نموده است اما شرکت فن آوری اطلاعات کیانا، با عقد قرارداد مشترکی با پژوهشگاه دانشهای بنیادی ( NIC.IR) و همچنین با کمک متخصصین فنی خود توانست این امکان را جهت کلیه مشتریان (و همچنین نمایندگان) فعال نماید.
روابط عمومی این شرکت در ادامه افزود: "در این سیستم جدید مشتری نیازی به ارائه NIC-Handle و زمان ثبت/تمدید ندارد بلکه موتور قدرتمند پارسی نیک، براحتی (و با سرعت بالا) از طریق سرور NIC.IR اطلاعات فوق را دریافت نموده و مشتری پس از ارائه نام دامنه (تاکید می کنیم فقط نام!) می تواند سایر مشخصات را مشاهده و پرداخت آنرا تائید یا لغو نماید."

لازم به ذکر است که پارسی نیک به عنوان اولین پورتال قدرتمند فارسی تحت وب جهت ارائه خدمات حرفه ای اینترنتی در ایران بوده و هم اکنون با عقد قرارداد از طریق بانک سامان، امکان استفاده از اغلب کارتهای عضو شتاب را جهت شارج آنلاین حساب کاربری فراهم نموده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه نمائید:

http://www.ParsiNIC.com